Select your language

БългарскиČeskýDanskDeutschEesti keelΕλληνικάEnglishEspañolFrançaisGaeilgeHrvatskiItalianoLëtzebuerger SproochLietuvių kalbaMagyarNederlandsPortuguêsRomânăРусскийSlovenskiSlovenskýSuomen kieliSvenska

Ieiet

Lietotāja vārds
Parole
€0.000
Filtri
Krāsa
Materiāls
Platums
Dziļums
Kravnesība
Kapu soliņa iezīmes
Augstums
Soliņa iezīmes

Metāla kapsētas soliņi ar PVC dēļiem

Cena:

Vai meklējat izturīgu un ilgmūžīgu soliņu sava mīļotā cilvēka kapam? Mūsu metāla kapsētas soli ar PVC dēļiem ir ideāls risinājums. Šie soliņi ir īpaši izstrādāti smagiem apstākļiem un ir būvēti tā, lai tie izturētu laika apstākļus visu gadu.

Metāla kapsētas sola ar PVC dēļiem izvēles priekšrocības:

  1. Ilgmūžība: PVC dēļiem ir augstāka vides noturība nekā koka dēļiem, nodrošinot sola ilgāku kalpošanas laiku.

  2. Izturīgs pret laikapstākļiem: Sols atrodas ārā visu gadu, visos gadalaikos, tāpēc svarīga ir tā materiālu izturība pret lietus un salu. Mūsu metāla soli ar PVC plāksnēm ir ļoti izturīgi pret elementiem, nodrošinot to kalpošanu gadiem ilgi.

  3. Viegli kopjams: PVC plātnes ir viegli tīrāmas un kopjamas. Jums nav jāuztraucas par sola pārkrāsošanu vai iekrāsošanu, jo PVC dēļi saglabās savu izskatu pat pēc gadiem ilgas lietošanas.

  4. Ērtas sēdvietas: mūsu kapsētas metāla soli ir veidoti, domājot par komfortu. PVC dēļi nodrošina gludu un ērtu sēdēšanas pieredzi, ļaujot jums mierīgi sēdēt un pārdomāt savu mīļoto dzīvi.

  5. Izturīgs stiprinājums uz zemes: mūsu metāla kapsētas soli ir izstrādāti tā, lai tos varētu droši piestiprināt pie zemes, nodrošinot, ka tie nepārvietosies un neapgāzīsies. Tas nodrošina papildu stabilitāti un drošību tiem, kas izmanto soliņu.

Ieguvumi gados vecākiem cilvēkiem

  1. Nodrošina vietu atpūtai: Vecākiem cilvēkiem var būt grūti ilgstoši stāvēt kājās, it īpaši, apmeklējot kapu. Ja kapsētā ir soliņš, tā ir vieta, kur atpūsties un pārdomāt savu mīļoto dzīvi.

  2. Veicina neatkarību: Sols kapsētā veicina vecāku cilvēku neatkarību. Viņi var apmeklēt sava mīļotā kapu, nepaļaujoties uz citu atbalstu vai palīdzību.

  3. Veido mierīgu vidi: mūsu metāla kapsētas soli ir paredzēti, lai nodrošinātu mierīgu un nomierinošu vidi. Tas ir īpaši svarīgi gados vecākiem cilvēkiem, kuriem var būt nepieciešama klusa un atstarojoša telpa, lai atcerētos savus mīļotos.

Mūsu metāla kapsētas soli ar PVC dēļiem ir ideāls risinājums tiem, kas meklē izturīgu, pret laikapstākļiem izturīgu un ērtu sēdvietu savam mīļotajam kapam. Tie nodrošina mierīgu vidi pārdomām un ir īpaši izdevīgi gados vecākiem cilvēkiem, kuriem var būt nepieciešama vieta, kur atpūsties un pārdomāt savu mīļoto dzīvi.

Par PVC materiālu

Ilgtermiņa pētījumos ir pierādīts, ka PVC (polivinilhlorīda) plātnes ir ļoti izturīgas pret laikapstākļiem. PVC ir sintētisks plastmasas materiāls, kas ir pazīstams ar savu izturību un izturību pret tādiem vides faktoriem kā lietus, vējš un saules iedarbība.

Pētījumi liecina, ka PVC plātnes var saglabāt savu strukturālo integritāti un izturību pret atmosfēras iedarbību līdz pat 50 gadiem vai ilgāk. Šajos pētījumos ir novērtēta dažādu vides faktoru ietekme uz PVC plāksnēm, piemēram, UV starojuma iedarbība, ekstremālās temperatūras un mitrums.

Pētījumā, kas publicēts Journal of Applied Polymer Science, pētnieki novērtēja PVC plākšņu ilgtermiņa izturību, kas pakļauta UV starojumam un mitrumam. Rezultāti parādīja, ka pat pēc 10 gadu ilgas iedarbības PVC plātnes saglabāja savas mehāniskās īpašības un izturību pret atmosfēras iedarbību.

Vēl viens pētījums, kas publicēts žurnālā Vinyl and Additive Technology, novērtēja UV starojuma un temperatūras ietekmi uz PVC plāksnēm 25 gadu laikā. Pētījumā konstatēts, ka PVC plātnes saglabā savas mehāniskās īpašības un krāsas stabilitāti pat pēc ilgstošas ekstrēmu laikapstākļu iedarbības.

Kopumā zinātniskie pētījumi liecina, ka PVC plātnes ir ļoti izturīgs un pret laikapstākļiem izturīgs materiāls, kas ilgtermiņā var izturēt vides faktorus. Tas padara tos par lielisku izvēli izmantošanai āra mēbelēs, piemēram, kapsētas solos, kam ir jāiztur elementi un jānodrošina ilgstoša izturība.

kurpirkt.lv Salidzini.lv www.gudriem.lv/atrie-krediti