Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit

Preču piegāde

Preču piegādei piedāvājam izvēlēties starp vairākiem kurjerpakalpojumu sniedzējiem, kā arī starp vairākiem piegādes veidiem.
Piegādes cena, sākot no €2.61
Piegādes cena, sākot no €3.03
Piegādes cena, sākot no €2.58
Piegādes cena, sākot no €3.01
Precīza piegādes cena būs redzama pasūtīšanas sadaļā, veicot pasūtījumu.

Preču piegāde lielākiem pasūtījumiem

Preču piegādes izmaksas lielākiem pasūtījumiem tiek aprēķinātas pēc pasūtījuma veikšanas. Mēs izmantojam dažādus kurjera pakalpojumu sniedzējus, tāpēc cenšamies piedāvāt Jums pēc iespējas lētāku cenu. Mēs izmantojam Venipak, DPD, Omniva, GLS, Itella u.c. pakalpojumu sniedzējus, kas var piegādāt pasūtījumu dažādās Latvijas un pasaules vietās.
Piegādes cena tiek aprēķināta no preces izmēriem un svara.

Lielāku sūtījumu sūtīšana uz citām valstīm

Aptuvenās piegādes cenas uz dažādām valstīm:
Igaunija
Piegādes cena, sākot no €15.00
Somija
Piegādes cena, sākot no €19.00
Zviedrija
Piegādes cena, sākot no €40.00
Dānija
Piegādes cena, sākot no €40.00
Norvēģija
Piegādes cena, sākot no €40.00
Piegādes cena tiek aprēķināta no preces izmēriem un svara.

Saņemšana pārdevēja birojā

Dažām preču kategorijām tiek piedāvāta pasūtīto preču izņemšana pārdevēja birojā adresē: Apes iela 5a-49, Rīga, LV-1039, iepriekšēji vienojoties par izņemšanas laikiem.

Samaksas kārtība

Pēc preču pasūtīšanas uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts avansa rēķins. Pēc rēķina apmaksas preces tiks nosūtītas Jums ar jūsu izvēlēto kurjera pakalpojumu. Ja Jūs esat reģistrēts mūsu veikala lietotājs, Jums būs iespēja sekot līdzi pasūtījuma statusam sadaļā "Mani pasūtījumi"

Atbalsts

Ja Jums ir kādi papildus jautājumi saistībā ar piegādes iespējamību un cenām, lūdzam rakstīt uz mūsu atbalsta e-pastu support@11a.lv un mēs ar prieku Jums palīdzēsim
TwitterFacebookYoutube
kurpirkt.lvSalidzini.lvwww.gudriem.lv/atrie-krediti