Select your language

БългарскиČeskýDanskDeutschEesti keelΕλληνικάEnglishEspañolFrançaisGaeilgeHrvatskiItalianoLëtzebuerger SproochLietuvių kalbaMagyarNederlandsPortuguêsRomânăРусскийSlovenskiSlovenskýSuomen kieliSvenskaTürkçe

Ieiet

Lietotāja vārds
Parole
€0.000

Datu aizsardzība

SIA Solorety, lai parādītu lojalitāti pret klientiem, atklāj datu iegūšanas un izmantošanas metodes. Klientiem, kuri ir reģistrējušies mūsu mājaslapā, garantējam datu drošību, jo datu aizsardzība un šifrēšana notiek izmantojot SSL (secure socket layer).

Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti tikai Jūsu norādītajā apjomā.

Pēc pieteikšanās sistēmā vai pirkuma veikšanas mēs izmantosim pastāvīgās sīkdatnes „cookies”, lai veikals atpazītu Jūsu lietotāja profilu, un spētu identificēt Jūsu pasūtījumus.

Lai nodrošinātu meklējamo produktu filtrus, pielāgotu lapas funkcionalitāti vai pārliecinātos, ka Jūs vēl joprojām esiet sistēmā, mēs izmantojam sesijas sīkdatnes.

Saglabātos datus mēs izmantojam tikai gadījumos, lai paziņotu Jums par mūsu jaunumiem, par Jūsu pasūtītās preces piegādi, kā arī rēķinu izrakstīšanai.

SIA Solorety veikala reģistrēto lietotāju datus sargā no pazušanas, neatļautas izmantošanas un to neautorizētas izmainīšanas. Jūsu dati netiks nodoti trešajām personām un citādi izplatīti. Dati tiek šifrēti datubāzes līmenī. Piegādes veikšanai nepieciešamie dati tiks nodoti klienta izvēlētā kurjera pakalpojuma nodrošinātājam, kā arī tām personām, kuras veic sūtījuma sagatavošanu.

Mēs prasām Jūsu atļauju Jūsu atrašanās vietas noteikšanai, lai automātiski aprēķinātu piegādes cenu uz tuvākajām piegādes vietām. Ja Jūs nepiekrītat norādīt savu atrašanās vietu, tad mēs nevarēsim parādīt precīzu piegādes cenu preces aplūkošanas sadaļā, tomēr precīzu piegādes cenu Jūs saņemsiet preces pasūtīšanas sadaļā.

Informācija saskaņā ar GDPR

Datu pārzinis: SIA "Solorety", reģistrācijas numurs 40103158659, tel.29211622, adrese Apes iela 5a-49, Rīga, LV-1039, e-pasts personasdati@solorety.com

kurpirkt.lv Salidzini.lv www.gudriem.lv/atrie-krediti