Select your language

БългарскиČeskýDanskDeutschEesti keelΕλληνικάEnglishEspañolFrançaisGaeilgeHrvatskiItalianoLëtzebuerger SproochLietuvių kalbaMagyarNederlandsPortuguêsRomânăРусскийSlovenskiSlovenskýSuomen kieliSvenskaTürkçe

Ieiet

Lietotāja vārds
Parole
€0.000

Apraksts

Specifikācija:

 • Augstums 725 mm.
 • Apakšējā daļa: 420 mm.

Parametri:

 • pēdas pamatne: melni krāsots čuguns
 • kolonnas materiāls: melni krāsots čuguns
 • augšējais montāžas materiāls: melni krāsots čuguns
 • augšējais stiprinājuma izmērs: 43 x 43 cm, ar 4 caurumiem
 • galda centrālā kāja pašmontāžai, sastāv no vairākām daļām (pamatne, kolonna, plāksne, montāžas skrūves, 4 regulēšanas kājas)
 • paredzēts galda virsmām ar maksimālo izmēru 650 x 650 mm
 • komplektā nav iekļautas skrūves galda virsmas nostiprināšanai
 • Svars: 13,50 kg - smaga un stabila kāja

Apraksts:

Galda centrālā kāja ir izturīga un stabila iespēja atbalstīt galda virsmu. Tā augstums ir 725 mm un apakšas platums 420 mm. Kāja ir izgatavota no melni krāsota čuguna, ieskaitot pēdas pamatni, kolonnu un augšējo montāžas materiālu. Augšējais stiprinājuma izmērs ir 43 x 43 cm, un tajā ir četri caurumi drošai stiprināšanai.

Šī kāja ir paredzēta pašmontēšanai un sastāv no vairākām daļām, tostarp pamatnes, kolonnas, plāksnes, montāžas skrūvēm un četrām regulēšanas kājām. Tas ir paredzēts lietošanai ar galda virsmām, kuru maksimālais izmērs ir 650 x 650 mm. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka komplektā nav iekļautas skrūves galda virsmas nostiprināšanai.

Ar 13,50 kg svaru šī kāja ir smaga un nodrošina galda stabilitāti. Čuguna kā galvenā materiāla izmantošana nodrošina izturību un izturību ilgstošai lietošanai.

Produkta priekšrocības:

Čuguna galdu pamatnes ir populāra izvēle dažādās situācijās to specifisko priekšrocību dēļ. Šeit ir daži gadījumi, kad labāk izvēlēties čuguna galdu pamatnes:

 • Lieljaudas pielietojumi: čuguns ir pazīstams ar savu izcilo izturību un izturību. Tas var izturēt lielas slodzes un nodrošināt stabilitāti, padarot to piemērotu galdiem intensīvas satiksmes vietās, piemēram, restorānos, bāros un kafejnīcās.

 • Lietošana ārpus telpām: Čuguns ir ļoti izturīgs pret laikapstākļiem, tostarp lietus, karstuma un mitruma iedarbību. Tas padara to par lielisku izvēli āra galdiem, kas ir pakļauti elementiem.

 • Stabilitātes prasības: čuguna galda pamatnes nodrošina izcilu stabilitāti un samazina šūpošanās vai apgāšanās risku. Tas ir svarīgi galdiem, uz kuriem jāatbalsta smagi priekšmeti vai kur stabilitāte ir ļoti svarīga, piemēram, komerciālos apstākļos.

 • Estētiskā pievilcība: čugunam ir raksturīgs un klasisks izskats, kas galda kopējam dizainam piešķir elegances un izsmalcinātības elementu. Tas var papildināt dažādus interjera stilus, sākot no tradicionālā līdz industriālajam.

 • Ilgmūžība: Čuguns ir ļoti izturīgs materiāls, kas laika gaitā var izturēt nodilumu. Tas ir izturīgs pret koroziju, un salīdzinājumā ar citiem materiāliem ir mazāka iespēja plaisāt vai salūzt, nodrošinot galda pamatnes ilgu kalpošanas laiku.

 • Skaņas slāpēšana: čugunam ir lieliskas skaņas slāpēšanas īpašības, kas var samazināt troksni un vibrācijas, ko rada galda kustība vai trieciens. Šī funkcija ir īpaši noderīga iestatījumos, kur vēlama trokšņa samazināšana, piemēram, bibliotēkās vai konferenču telpās.

Kopumā čuguns ir laba izvēle galda pamatnēm tā stiprības, izturības, stabilitātes, estētiskās pievilcības, ilgmūžības, laikapstākļu izturības un skaņas slāpēšanas īpašību dēļ. Tas nodrošina uzticamu pamatu galdiem visdažādākajās vidēs un lietojumos.

Čuguna centrālā galda pamatne, melna krāsa, augstums 72,5 cm, pamatne 42 cm, svars 13,5 kg

€112.53
ieskaitot PVN
Eiropas Savienības uzņēmumiem PVN maksātājiem cena bez PVN ir €93.00

Preces identifikators:

4819

Aptuvenais piegādes ilgums:

10 dienas

Kā nopirkt preci? Tikai 4 soļi


Ieliec preci grozā


Apstiprini un saņem rēķinu uz e-pastu


Veic apmaksu


Saņem preci

Mūsu sadarbības partneri preču piegādē
DPD
Omniva

Saistītās preces

Galda kāja ar tērauda apakšējo pamatni un elegantu neapstrādāta koka kolonnu kafijas galdiņam, pusdienu galdam, bāra galdam, svars 15 kg, galda virsmām līdz D80cm EUR 193.60 Galda kāja ar tērauda apakšējo pamatni un elegantu neapstrādāta koka kolonnu kafijas galdiņam, pusdienu galdam, bāra galdam, svars 15 kg, galda virsmām līdz D80cm
Stilīga čuguna galda pamatne senā zelta krāsā, bronzas krāsā, augstums 73 cm, piemērota galda virsmai 70x70 cm EUR 133.10 Stilīga čuguna galda pamatne senā zelta krāsā, bronzas krāsā, augstums 73 cm, piemērota galda virsmai 70x70 cm
Metāla galda pamatne kombinācijā zeltā un melnā krāsa, pēdas diametrs 45 cm, augstums 72.5 cm, piemērota virsmām D70 cm EUR 124.12 Metāla galda pamatne kombinācijā zeltā un melnā krāsa, pēdas diametrs 45 cm, augstums 72.5 cm, piemērota virsmām D70 cm
Metāla galda kāja no čuguna, melnā krāsā, augstums 71,5 cm, apakšējā pamatne 52 cm, svars 14,6 kg EUR 115.11 Metāla galda kāja no čuguna, melnā krāsā, augstums 71,5 cm, apakšējā pamatne 52 cm, svars 14,6 kg
Čuguna galda pamatne, 3 pēdas, 54x54 cm, augstums 72,5 cm, piemērota galda virsmām līdz 90x90 cm, svars 12,8 kg EUR 122.21 Čuguna galda pamatne, 3 pēdas, 54x54 cm, augstums 72,5 cm, piemērota galda virsmām līdz 90x90 cm, svars 12,8 kg
Čuguna metāla centrālā galda kāja, pamatne pārklāta ar pulverkrāsu, 41x41 cm, augstums 72,5 cm EUR 101.64 Čuguna metāla centrālā galda kāja, pamatne pārklāta ar pulverkrāsu, 41x41 cm, augstums 72,5 cm
Eleganta metāla galda pamatne no tērauda, melnā krāsā, platums 49 cm, augstums 72.5 cm EUR 101.64 Eleganta metāla galda pamatne no tērauda, melnā krāsā, platums 49 cm, augstums 72.5 cm
kurpirkt.lv Salidzini.lv www.gudriem.lv/atrie-krediti