Select your language

БългарскиČeskýDanskDeutschEesti keelΕλληνικάEnglishEspañolFrançaisGaeilgeHrvatskiItalianoLëtzebuerger SproochLietuvių kalbaMagyarNederlandsPortuguêsRomânăРусскийSlovenskiSlovenskýSuomen kieliSvenskaTürkçe

Ieiet

Lietotāja vārds
Parole
€0.000

Apraksts

Specifikācija

 • apakšējās plāksnes diametrs 40 cm
 • apakšējās plāksnes pārklājums izgatavots no pulverkrāsota tērauda
 • apakšējās plāksnes svars izgatavots no plastmasas
 • kāja izgatavota no pulverkrāsota tērauda, 1,2 mm bieza, diametrs 75 mm
 • montāžas plāksne no 25x25x0,3 cm presētas tērauda loksnes
 • montāžas plāksne ar 8 caurumiem, 5 mm diametrā
 • regulējamas kājas
 • pieskrūvēta pamatne, piegādāta pa daļām
 • produktam ir plastmasas svars – vairākas dienas pēc produkta izpakošanas tam var būt nedaudz nepatīkama smaka
 • svars: 8,8 kg
 • pamatnes ar plastmasas svaru (pildījums pamatnes apakšā) nedrīkst izmantot galdiem, ko izmanto restorānos, banketu un kāzu zālēs utt.
 • plastmasas svaram var būt dabiski nelīdzenumi un poras, kā arī virspusējas mikroplaisas un krāsas izmaiņas - tā ir dabiska produkta īpašība, nevis tā defekts!

Svarīgs! Statīvus ar plastmasas svaru (pildījums pamatnes apakšā) nedrīkst izmantot restorānos, banketu un kāzu zālēs un citos profesionālajos nolūkos izmantojamiem galdiem. Plastmasas svarā var būt dabiski nelīdzenumi un poras, kā arī virspusējas mikroplaisas un krāsas izmaiņas - tā ir dabiska produkta īpašība, nevis defekts!

Apraksts

Iepazīstinām ar mūsu galda bāzi lielām virsmām:

Uzlabojiet sava galda stabilitāti un funkcionalitāti, izmantojot mūsu augstas kvalitātes galda bāzi lielām virsmām. Izstrādāts ar praktiskām funkcijām un izturīgiem materiāliem, šī pamatne nodrošina uzticamu atbalstu jūsu galda virsmai. Šeit ir norādītas šī produkta galvenās īpašības un priekšrocības:

 • Apakšējā plāksne: apakšējās plāksnes diametrs ir 40 cm, un tā ir pārklāta ar pulverkrāsotu tēraudu, nodrošinot izturību un nodilumizturību. Tas nodrošina stabilu un drošu pamatu galda pamatnei.

 • Plastmasas svars: apakšējā plāksnē ir plastmasas svars papildu stabilitātei. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka plastmasas atsvars var radīt nedaudz nepatīkamu smaku vairākas dienas pēc produkta izpakošanas. Šī smaka ir īslaicīga un laika gaitā izzudīs.

 • Kāja: Kāja ir izgatavota no tērauda ar pulvera pārklājumu, tās biezums ir 1,2 mm un diametrs 75 mm. Tas nodrošina izcilu izturību un stabilitāti, nodrošinot jūsu galda ilgmūžību.

 • Montāžas plāksne: Galda pamatnei ir 25x25x0,3 cm presēta tērauda loksnes montāžas plāksne. Tam ir 8 caurumi ar 5 mm diametru, kas ļauj ērti un droši piestiprināt kāju pie galda virsmas.

 • Regulējamas kājas: Galda pamatne ir aprīkota ar regulējamām kājām, kas ļauj nolīdzināt galdu uz nelīdzenām virsmām. Šī funkcija nodrošina stabilitāti un novērš šūpošanos, nodrošinot ērtu un drošu galda uzstādīšanu.

 • Skrūvējama pamatne: galda pamatne tiek piegādāta pa daļām, lai to varētu viegli transportēt un salikt. Tam ir visas nepieciešamās skrūves un komponenti, padarot uzstādīšanas procesu ērtu un bez problēmām.

 • Svars un izmēri: galda pamatnes svars ir 8,8 kg, kas nodrošina līdzsvaru starp stabilitāti un vadāmību. Tā kompaktais izmērs un svars padara to viegli lietojamu montāžas un uzstādīšanas laikā.

 • Daudzpusīga izmantošana: lai gan plastmasas svars palielina stabilitāti, lūdzu, ņemiet vērā, ka pamatnes ar plastmasas svaru nedrīkst izmantot galdiem, kas paredzēti intensīvas satiksmes zonām, piemēram, restorāniem, banketu zālēm vai kāzu vietām.

Uzlabojiet savu galda uzstādījumu, izmantojot mūsu galda bāzi lielām virsmām. Tā izturīgā konstrukcija, regulējamās kājas un vieglā montāža padara to par praktisku un uzticamu izvēli. Apsverot tā lietošanu, lūdzu, ņemiet vērā plastmasas svara dabiskās īpašības un ierobežojumus. Izveidojiet stabilu un funkcionālu galdu ar šo augstas kvalitātes galda pamatni jau šodien!

Metāla centrālā galda kāja, melnā krāsā, Ø40 cm, augstums 71,5 cm

€80.10
ieskaitot PVN
Eiropas Savienības uzņēmumiem PVN maksātājiem cena bez PVN ir €66.20

Preces identifikators:

4339

Aptuvenais piegādes ilgums:

10 dienas

Kā nopirkt preci? Tikai 4 soļi


Ieliec preci grozā


Apstiprini un saņem rēķinu uz e-pastu


Veic apmaksu


Saņem preci

Mūsu sadarbības partneri preču piegādē
DPD
Omniva

Saistītās preces

Metāla galda pamatne ar 4 kājām, kvadrātveida virsmām līdz 80x80 cm, dažādi augstumi un krāsas EUR 223.85 Metāla galda pamatne ar 4 kājām, kvadrātveida virsmām līdz 80x80 cm, dažādi augstumi un krāsas
Centrālā galda kāja no metāla, pelēka krāsa, pamatnes izmēri 50x50 cm, augstums 73 cm, apmēram 16 kg smaga EUR 129.47 Centrālā galda kāja no metāla, pelēka krāsa, pamatnes izmēri 50x50 cm, augstums 73 cm, apmēram 16 kg smaga
Metāla galda rāmis ar apaļām kājām, izmērs 76x76 cm, augstums 75.2 cm, krāsas: alumīnija, balta, melna, grafīta EUR 114.03 Metāla galda rāmis ar apaļām kājām, izmērs 76x76 cm, augstums 75.2 cm, krāsas: alumīnija, balta, melna, grafīta
Galda rāmis ar apaļām kājām 156x76 cm, krāsas: alu, balts, melns, grafīta EUR 127.05 Galda rāmis ar apaļām kājām 156x76 cm, krāsas: alu, balts, melns, grafīta
Metāla centrālā galda kāja no tērauda, melnā vai pelēkā krāsā, Ø 57 cm, augstums 72 cm EUR 106.48 Metāla centrālā galda kāja no tērauda, melnā vai pelēkā krāsā, Ø 57 cm, augstums 72 cm
Metāla galda pamatne stienim no tērauda, matēta melna, augstums 72,5 cm EUR 101.68 Metāla galda pamatne stienim no tērauda, matēta melna, augstums 72,5 cm
kurpirkt.lv Salidzini.lv www.gudriem.lv/atrie-krediti