Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit
Prece tika ievietota Jūsu grozā
Prece tika ievietota Jūsu grozā

Stormproof 250ml - nano aerosols apaviem, apģērbiem - sausām kājām - bez smaržas

Cena

€12.98€15.61

-23%

Stormsure
Prece pieejama noliktavā

Aptuvenais piegādes ilgums:

2 dienas


Stormproof ir aerosols ūdeni atgrūžošs aerosols. Stormproof ir piemērots visiem tekstilizstrādājumiem un ādai. Šis aerosols piesātinās materiālu tā, lai tas būtu ūdens un netīrumu atgrūdošs. Aerosols ir jāizsmidzina uz virsmas tā, lai izveidotos aizsargkārta, kas nodrošinās aizsardzību pret mitrumu. Var izmantot āra apģērbam, kurpēm, mugursomām, cepurēm, tentu apvalka audumos u.c. Pēc izsmidzināšanas virsmu nepieciešams nožāvēt.

Prece īpaši piemērota aktīviem medniekiem, makšķerniekiem un haikeriem, kam patīk sausas kājas.

Stormproof eksperiments ar zeķēm

Esam veikuši eksperimentu ar zeķēm - viena tika apstrādāta ar Stormproof, otra nē. Rezultātā ar vienu varēja pārnēsāt ūdeni, otrai ūdens lija cauri. Tas parāda, cik nopietni materiāls spēj pasargāt no ūdens caursūces iespējām. Eksperimentu var apskatīt zemāk ievietotajā video.

Materiālu nevajadzētu smidzināt uz ādas, acīs un uz citām ķermeņa daļām.

Nano aerosols sausām kājām

Izmanto Stormproof ūdens atgrūdēju, lai slapjajā sezonā kājas būtu sausas.

Kāda tipa apģērbam ir piemērots pretūdens līdzeklis?

Nano līdzeklis Stormproof ir piemērots dažādiem materiāliem. Esam izmēģinājuši to uz vilnas, zamša un citiem materiāliem. Visur ir uzrādīti lieliski rezultāti.

Apavu aizsardzība pret ūdeni

Nano līdzeklis Stormproof lieliski aizsargā apavus pret mitruma iedarbību. Lietojot Stormproof, apavi būs sausi arī lietainā laikā.

Kā nopirkt preci? Tikai 5 soļi


Ieliec preci grozā


Izvēlies piegādes veidu


Apstiprini un saņem rēķinu uz e-pastu


Veic apmaksu


Saņem preci

Jūs varat izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu. Piegādes cena ir atkarīga no tā, uz kurieni piegāde ir veicama, kā arī no tā, kuru pakalpojumu Jūs izvēlēsieties. Dažādiem kurjerpakalpojumu sniedzējiem ir dažādas cenas. Mūsu sistēma veiks automātisku cenas noteikšanu. Gadījumos, ja to atļaus piegādes nosacījumi, tad veikalam ir tiesības pēc pasūtījuma izdarīšanas samazināt piegādes cenu, ja tiek pasūtītas vairākas preces un tās atrodas, piemēram, vienā noliktavā, vai ir ietilpināmas vienā piegādes konteinerā. Jautājumu gadījumos lūdzam sazinieties ar mums pirms pasūtījuma izdarīšanas

Apskati arī video par šo preci

TwitterFacebookYoutube
kurpirkt.lvSalidzini.lvwww.gudriem.lv/atrie-krediti