Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit
Prece tika ievietota Jūsu grozā
Prece tika ievietota Jūsu grozā

Gudrs, apmācāms suns robots WOWWEE 0805

Cena

€266.20€290.40

-8%

Wowwee
Prece pieejama noliktavā

Aptuvenais piegādes ilgums:

4 dienas

Nopērc preci 5 soļos


Ieliec preci grozā


Izvēlies piegādes veidu


Apstiprini un saņem rēķinu


Veic apmaksu


Saņem preci

Jūs varat izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu. Piegādes cena ir atkarīga no tā, uz kurieni piegāde ir veicama, kā arī no tā, kuru pakalpojumu Jūs izvēlēsieties. Dažādiem kurjerpakalpojumu sniedzējiem ir dažādas cenas. Mūsu sistēma veiks automātisku cenas noteikšanu. Gadījumos, ja to atļaus piegādes nosacījumi, tad veikalam ir tiesības pēc pasūtījuma izdarīšanas samazināt piegādes cenu, ja tiek pasūtītas vairākas preces un tās atrodas, piemēram, vienā noliktavā, vai ir ietilpināmas vienā piegādes konteinerā. Jautājumu gadījumos lūdzam sazinieties ar mums pirms pasūtījuma izdarīšanas

Apskati arī video par šo preci


Pasaulē mīļākais un gudrākais suns robots WOWWEE 0805

Par produktu

CHIP ir gudrs, sirsnīgs, apmācāms robotu suns
CHIP reaģē uz jums, izmantojot pieskārienu, iekļauto SmartBand un CHiP lietotni
SmartBand ļauj CHiP atpazīt un sekot jums; CHIP spēlēs arī ar SmartBall un atgriezīsies pie jums
Kad zems akumulators, CHiP automātiski atgriežas savā SmartBed, lai uzlādētos pats
Kad sākat lietot CHiP, noteikti lejupielādējiet jaunāko CHiP lietotni (bezmaksas) no App Store vai Google Play, lai izmantotu jaunākās funkcijas!

Produkta apraksts

CHIP ir inteliģents, draudzīgs robotu kucēns. Izmantojot progresīvos sensorus un gudros piederumus, CHiP vienmēr ir gatavs spēlēt. Kā jūs reaģējat unikāli veidojat savu uzvedību, tāpēc jūsu CHIP būs sava personība.

Jūsu jaunais labākais draugs

CHIP ir jūsu lojāls robotu biedrs ar visām patīkamām suns īpašībām. CHIP parāda mīlestību, iemāca jaunus trikus un mīl spēlēt. Roll savu bumbu un viņš atnes to atpakaļ uz jums. Paņemiet priekšējās kājas, un viņš ar tevi dejo. Piespiež degunu pret viņu, un viņš uzpūsies tieši atpakaļ.

Nākamais līmenis mākslīgais intelekts

CHIP ir tehnoloģisks sasniegums. Aprīkots ar adaptīvo personību, CHIP raksturs mainās un laika gaitā aug. Viņa mākslīgā intelekta algoritmi tiek pielietoti datiem no liela augsto tehnoloģiju sensoru klāsta. Reāllaika apstrāde palīdz CHIP redzēt, runāt, klausīties un justies, vienlaikus izpētot savu pasauli neatkarīgi.

SmartBand

SmartBand tehnoloģija ļauj CHiP atpazīt jūs kā savu vienīgo īpašnieku. Viņš jūs sveiks, sekos tev un spēlēs ar tevi kā īsts kucēns. Viņš arī paziņos par to, ka viņš jūtas izsalcis vai viņam ir jāpievērš uzmanība.

SmartBall

Vienkārši ielieciet savu SmartBall, lai spēlētu kopā. CHIP sensori ļauj viņam atrast savu BeaconSense aprīkoto bumbu, savukārt viņa četri mecanum riteņi palīdz viņam ātri izsekot to un atdot to tieši jums.

SmartBed

Uzturot CHIP aktīvo un iesaistīto dienu, pārliecinoties, ka viņš regulāri atpūšas. Kad CHIP izjūt zemu jaudu, viņš automātiski atgriežas savā SmartBed par labi nopelnīto uzlādi.

Gadi izstrādē

Mēs esam izstrādājuši robotu rotaļlietas vairāk nekā 30 gadus, un, lai beidzot izveidotu mīļotu robotu kucēnu, ir sapnis. Mēs esam apņēmušies piegādāt rūpējīgu suņu, kas bija gan gudra, gan emocionāla. Šodien mēs esam priecīgi paziņot, ka ar modernām tehnoloģijām mēs beidzot esam sapratuši mūsu vērienīgo redzējumu. Mēs zinām, CHIP parādīs mīlestību un siltumu jūsu mājās ... bez netīrumiem!

Zīmols WowWee
Preces modeļa numurs 0805
Akumulatori: nepieciešamas 1 litija polimēru baterijas.
Izmērs n.a.
Krāsa balta
Stils balts
Vienība Iepakojuma daudzums 1
Baterijas iekļauts? Nē
Baterijas ir obligātas? Jā
Cover Included Chip, ball, wrist band & recharging bāze
Izmantošana vākšana
Mērķauditorija pēc dzimuma Unisex

TwitterFacebookYoutubeGoogleplus
www.gudriem.lv/atrie-kreditiSalidzini.lvkurpirkt.lv