Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit

Lelles

Zīmoli:
Cena:

Lelles gan meitenēm, gan zēniem

Lelles tiek uzskatītas par vienām no labākajām attīstošajām rotaļļietāmm kā meitenēm, tā arī zēniem, puikām. Caur spēli bērns lellei piedēvā dažādas īpašības - spēju domāt, izpaust savas jūtas. Caur to viņš mācās saprast un izteikt savas emocijas attiecībā uz lellīti - dusmojoties vai priecājoties, kopā ar to smejoties, žēlojot un samīļojot to. Tieši tāpēc lelles ir svarīgas arī zēniem, ne tikai meitenēm, jo neviena cita tradicionālā puišu rotaļļieta šādas īpašības nevar iemācīt - saprast otru, izrādīt labestību, rūpes un iejūtību. Caur spēlēšanos ar lelli bērnam ir iespēja izlādēt savas emocijas, nekrāt sevī. Caur to mazulim ir iespēja labāk tikt galā ar saviem pārdzīvojumiem. Interesanti, ka bērns, ievietojot lelli kaktā, tiek galā ar paša piedzīvotā aizvainojuma sajūtu. Spēlējoties ar lellēm, bērnam ir iespēja attīstīt, uzlabot savas intelektuālās spējas. Bērnam caur lellēm ir iespēja tikt galā ar ikdienas mājas darbiem, kas pašam nav tīkami.

Spēlējoties ar lellīti bērniņš uzzinās, kur cilvēkam atrodas dažādi orgāni - kājas, rokas, mute, acis, ausis un citi. Māmuļām būs daudz vieglāk vakara pasaku stāstīt savam bērniņam, ja blakus gultiņā tiks ievietota viņa mīļotā lelle. Tāpat arī ar citiem šausmīgajiem darbiem kā ēdienreizes u.tml. Tos padarīs vieglākus blakus sēdošs palīgs - lelle.

Rotaļās ar lelli, bērns uztrenē savas spējas labāk saprasties ar citiem, iejūtoties dažādās lomu spēlēs ar lelli. Caur rotaļām bērns pats var nomodelēt dažādas iespējamās sadzīves situācijas un tās izspēlēt. Lelle bērnam palīdz attīstīties kā personībai, attīstīta viņa emocionālo stāvokli un uzlabo intelektu.

TwitterFacebookYoutubeGoogleplus
www.gudriem.lv/atrie-kreditiSalidzini.lvkurpirkt.lv