Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit

Mūzikas instrumenti

Zīmoli:

Babybjorn

Hauck

Britax - Romer

Ergobaby

Recaro

Cena:

Mūzikas instruments bērnam

Jebkurš bērns ir muzikāls. Nav bērna, kam uz "auss ir uzkāpis lācis". Lācis ir uzkāpis uz vecāku vēlmes attīstīt bērnus. Dažiem mazuļiem dzirdes talants ir vairāk šūpulī ielikts, dažiem mazāk, tāpēc otrajiem ir nepieciešams šo spēju attīstīt. To ir iespējams izdarīt un to ir nepieciešams darīt. Pirmajos dzīves mēnešos sūtīt bērnu mūzikas skolā nav iespējams, bet ir iespējams pievērst bērna interesi mūzikai, tādā veidā attīstot muzikālo dzirdi caur mūzikas instrumentiem. Tāpat kā māksla, arī mūzika izglīto bērna sajūtas. Caur muzicēšanu tiek attīstītas dažādas sfēras, palīdzot pilnveidot telpas sajūtu, kā arī atšķirt ar dzirdi uztveramos signālus. Caur mūzikas klausīšanos un kāda instrumenta spēlēšanu iespējams pilnveidot spēju risināt efektīvāk dzīves problēmas.

Veikals 11a piedāvā bērnam gan rotaļu, gan profesionālos mūzikas instrumentus - ģitāras, sintezatorus un citus (sīkāk lasiet aprakstā vai jautājiet pārdevējiem). Īpaši agrīnā vecumā ieteicams izvēlēties instrumentu, vadoties no jūsu iekšējām sajūtām - kas labāk bērnam padotos vai piestāvētu. Caur instrumenta skaņu bērns iemācīsies saprast, ka instruments skan, izdod sev raksturīgās skaņas, kā arī vingrinās savu dzirdi, mācīsies atšķirt skaņas, toņus. Iegādājoties sintezatoru, bērnam ar vecāku palīdzību būs iespēja iemācīties atšķirt sintezatora atskaņotos mūzikas instrumentus, jo parasti sintezators prot atskaņot vairāk kā vienu mūzikas instrumentu. Caur mūzikas instrumentu apguvi bērnam attīstīties smadzeņu labā puslode, kas ir atbildīga par mākslinieciskajiem procesiem, radošo, tēlaino domāšanu.

TwitterFacebookYoutubeGoogleplus
www.gudriem.lv/atrie-kreditiSalidzini.lvkurpirkt.lv