Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit

Attīstošās rotaļlietas

Zīmoli:
Cena:

Bērnam ir vairāki attīstības posmi - no dzimšanas brīža līdz gada vecumam, no gada līdz trīs gadu vecumam, no trīs līdz piecu gadu vecumam, no piecu līdz septiņu gadu vecumam. Katram no šiem attīstības posmiem ir nepieciešamas citas attīstošās rotaļļietas. Veikals 11a piedāvā izvēlēties atbilstoši bērna vecumam viņam piemērotās attīstošās rotaļļietas.

Kāda ir nozīmē attīstošajām rotaļļietām

Katrā savas dzīves attīstības posmā bērnam nākas iepazīties ar pasauli personīgi, un to lielā mērā viņa palīdz paveikt tieši rotaļļietas. Rotaļlietas palīdz viņam iemācīties vadīt savas kustības, atšķirt un iegaumēt krāsas un formas. Bērns iemācās skaitīt, orientēties apkārtējā telpā, ieraudzīt un atšķirt atšķirības, kā arī kopīgas īpašības. Attīstošās rotaļļietas ļauj bērnam attīstīt klasificēšanas spēju.

Ar attīstošo rotaļļietu palīdzību bērns iemācās satvert un noturēt, kā arī pārvietot priekšmetus. Viņš iemācās koncentrēt savu uzmanību uz priekšmetu, sekot tam. Galvenokārt šajās nodarbēs bērns attīsta sīko motoriku, emocionālo sfēru un savas psihiskās funkcijas. Intelektuālās spējas aug kopā ar mazuli. Kopā ar tām pieaug arī funkcijas un uzdevumi, kas piemīt rotaļļietai. Ar laiku tām ir jāpaliek sarežģītākām.

Veikalā pieejami koka klucīši, plastmasas klucīši, konstruktori, piemēram - bērniem domātās laboratorijas, dažādas sadzīviskas spēles, kas ļaus bērnam apgūt sociālās lomas, zīmēšanas tāfeles un daudz kas cits.

TwitterFacebookYoutubeGoogleplus
www.gudriem.lv/atrie-kreditiSalidzini.lvkurpirkt.lv