Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat tam, ka mēs izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit

Mobilie telefoni un planšetes

Zīmoli:

Samsung

LG

Apple

Huawei

Lenovo

Asus

Blackview

Xiaomi

Nubia

Meizu

Alcatel

Cena:

Gan viedtelefoni jeb smartfoni, gan planšetdatori, saukti arī kā tabletes, ir neatņemama moderna cilvēka dzīves sastāvdaļa. Mūsu veikalā 11a.lv piedāvājam iegādāties jaunākos modeļus no pasaules vadošajiem ražotājiem, tādiem kā Apple, Samsung, LG, Huawei, Asus u.c.

Kā izvēlēties sev nepieciešamo viedierīci?

Mobilās ierīces atšķiras ne tikai pēc izskata, bet arī pēc daudziem citiem parametriem. Tas ir iekārtas svars, ekrāna izmērs, cietā diska apmērs, kas nepieciešams, lai varētu saglabāt pietiekami daudz failus - piemēram, filmas, fotogrāfijas, mūziku, kā arī operatīvās atmiņas lielums - kas nodrošinās to, cik ļoti ātri vai tieši otrādi - lēni jūsu ierīce funkcionēs. Un, protams, galvenais parametrs sievietēm - telefona krāsa.

Jums ir jāizvērtē visi parametri - vai Jūs vēlaties telefonu nēsāt bikšu kabatā, vai kur citur, vai vēlaties, lai ekrānā var darīt lietas, ko parasti varēja darīt vienīgi uz datora, vai arī jums telefons ir nepieciešams vienīgi zvanīšanai. Tomēr iesakāms iet laikam līdzi, un gadījumā, ja zvanīšana, proti - saziņa, ir prioritāte, tad izvēlēties arī tādu ierīci, kas prot apieties ar e-pastu, kas mūsdienās nu jau ir saziņas minimums. Ja vēlaties lietot bezmaksas saziņas aplikācijas, kas darbojas caur internetu, proti - WhatsApp vai Viber, tad Jums noteiki jāapsver ierīce ar modernākiem parametriem.

TwitterFacebookYoutubeGoogleplus
Salidzini.lvkurpirkt.lv